TARAYICI ve YAZICI ÇÖZÜMLERİ

Masaüstünden endüstriyel seviyeye kadar; kullanım amacınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak yazıcı ve tarayıcı çözümlerimiz ile karar vermenizde sizlere yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Asıl olan ihtiyaçlarınızın tespitinin düzgün olarak yapılabilmesidir. Amacına uygun olarak alınmayan her cihaz ilerleyen zamanlarda deponuzda yer kaplamaya mahkum oluyor. Yada tam tersi ileride kullanırız diyerek ilk satın alma bedeli için yüksek bedeller ödediğiniz cihazlarınızı amacına uygun kullanamıyorsunuz.

CSIT Bilişim olarak; tam da bu noktada, öncelikle ihtiyaçlarınıza en uygun yazıcı ve tarayıcının tespitini yaparak sizlere en uygun koşullarla teminini sağlamaktayız.

Masaüstü yazıcı, All in One Yazıcı, Lazer Yazıcı, Tanklı Yazıcı, Masaüstü Tarayıcı, Kitap Tarayıcı vb. bilinen çeşitlerin haricinde, teknolojinin son ürünleri olan, Kamera Tarayıcıları ve Kitap Tarama Robotlarını da müşterilerimize sunmaktayız.

Dünyanın en hızlı tarayıcısı olan IMAGE VALUE Yüksek Hızlı Endüstriyel tarayıcıların Ankara Bölge Bayisi ve Yetkili Teknik Servisiyiz. Tarayıcımız A4 ebadındaki kağıtlar için dakikada 600 evrak tarama kapasitesine sahiptir. Aynı anda evrakın ön ve arka yüzünü 300dpi kalitede tarama kabiliyetine sahiptir. Ergonomik yapısı, taşınabilirliği ve kapladığı hacim ile istediğiniz yerlerde kullanabileceğiniz tak çalıştır bir endüstriyel tarayıcıdır.

Geçmişte her çalışanın yanına küçük bir yazıcı konumlandırmak zorunda kalırdık. Kimin ne amaçla ne kadar çıktı aldığını takip edemez, gerektiğinden fazla sarf malzeme ihtiyacı duyardık. Günümüzde ise herkesin ulaşabileceği ortak kullanım alanlarına ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir yazıcı planlıyoruz.  Bu konuda ihtiyacınız olan Yazıcı seçiminde, gereksiz kullanımları önleyecek Yazılım Çözümlerinde, bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan memnun olacağımızı bilmenizi isteriz.

CSIT Bilişim  web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP