LOGITECH VIDEO KONFERANS SISTEMLERI

     Küçük veya büyük ölçekli bir toplantı salonunuz var veya ofisinizde herhangi bir odada video konferans sistemi kullanmak mı  istiyorsunuz. Tam size göre, çeşitli ölçeklerde rakiplerine oranla çok uygun bütçelere sahip olabileceğiniz Logitech Video Konferans çözümlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Kurulumu ve kullanımı oldukça basit, bir çok platformda sorunsuz bir şekilde çalışabilen, kullanan herkesin memnun kaldığı ve tavsiye ettiği alternatifler çözümler mevcuttur.

      Şuan bir çok bakanlıkta ve 81 ilde bulunan müdürlüklerinde Logitech ürünleri kullanılmakta olup toplantılara kolayca katılım sağlanabilmektedir.  Yakın zamanlara kadar Video Konferans Sistemi denildiğinde çok yüksek rakamlar ödeyerek sahip olduğumuz cihazlar ile toplantılara katılıyorduk veya  herhangi bir bedel ödemeyerek kullanmakta olduğumuz bilgisayar etrafında bir araya gelerek komik görüntüler vermek zorunda kalıyorduk.

      Logitech Video konferans sistemleri sayesinde artık bütçenize ve kullanmak istediğiniz odaya uygun çözümlere çok kolay sahip olabiliyorsunuz. İşinize verdiğiniz önemi de çalıştığınız kişilere göstermiş oluyorsunuz.

     Logitech Video Konferans Sistemlerinde geniş bir görüş alanına sahip kameralar kullanılmasının yanı sıra kristal berraklığında ses kalitesi de sunması kullananların beğenisini kazanmaktadır. Hemen hemen her türlü  video uyumlu yazılımla çalışabilmektedir. Kolay kullanımı sayesinde de bilişim uzmanı desteği almadan toplantıya başlama imkanı sağlamaktadır.

      Logitech Video Konferans Sistemleri;  keskin, net ve toplantıda herkes tarafından duyulabilecek kalitede ses sağlayan çift yönlü, şık hoparlörlere sahiptir. Metal kasa akustik performansı artırmaya yardımcı olurken, mikrofon ve hoparlörü izole ederek yüksek ses kalitesi sağlamaktadır. Dört yönlü mikrofonlar, akustik yankı ve gürültü önleme teknolojisinin bir arada sunulması, katılımcılara gerçekçi bir konuşma olanağı sağlıyor. Konuşmalar, standart ekipmanlardan en az 6 metre uzaklığa kadar net bir şekilde duyulmaktadır. İsteğe bağlı ekstra mikrofonlar kullanarak büyük salonlar için aralığı 8,5 metreye kadar genişletebilmektedir. Aynı zamanda sesli çağrılar için, Bluetooth® özelliğiyle de mobil cihazlarla kullanılabilmektedir.

      1080p Full HD video kalitesine sahip konferansa katılanların ifadelerinin ve hareketlerinin açıkça görülmesini, 90 derecelik net görüş alanı ve titreme önleyici özellikleriyle de odadaki herkesin birbirini görmesini sağlıyor. Ayarlanabilir video kodlama sayesinde çok daha net bir görüntü elde edilebiliyor. 10x kayıpsız HD zoom, katılımcıların yakın çekimlerle nesnelere ve akıllı tahtadaki içeriğe odaklanmasını kolaylaştırıyor.

     Skype for Business, Cisco Jabber® ve WebEx® için sertifikalandırmış olunan ürünlerimiz Logitech Collaboration Programı üyeleriyle gelişmiş bir entegrasyon sağlarken, hemen hemen tüm video konferans platformlarıyla sorunsuz bir bağlantı sağlamaktadır.

CSIT Bilişim  web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP