Veeam Availability Suite V10

Daha İyi Yedekleme. Daha Hızlı. Daha Güçlü. Daha Akıllı. YENİ Veeam Availability Suite™ v10, verilerinizin kesintisiz erişilebilirliğini, taşınabilirliğini ve genişletilebilirliğini artıran veri koruma yeteneklerini yeni bir döneme taşıyor. Veeam Availability Suite v10 daha kapsamlı yedekleme yetenekleri sayesinde yapılandırılmamış NAS verilerinin üstesinden gelerek modern iş yüklerini ölçeklenebilir şekilde korur. S3 Nesne Kilidi ile değişmez yedekler sağlayarak güvenliği artırır. Kuruluşların hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmesini ve kurtarma hedeflerini aşmasını sağlayarak daha derin ekosistem API'si entegrasyonu seçeneklerini güçlendirir.

Ağa bağlı depolama (NAS) yedeklemesi

NAS veri koruma ve kurtarmaya esneklik kazandıran güçlü yeni yeteneklerle dosya olarak saklanan verilerin ve yüksek ölçekli dosya sunucularının korunmasını modernleştirip basitleştirin. Böylece kurtarma sürelerini iyileştirirken depolama maliyetlerini büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Yenilikçi dosya değişikliği izleme yeteneği sayesinde dosya sistemleri için ölçeklenebilir koruma ve basit donanım altyapılarında bile daha hızlı artımlı yedeklemeler. Kolayca buluta katmanlama yeteneği ile daha ucuz alanlarda NAS verilerinizi depolama esnekliği. Birçok kurtarma seçeneği - tam donanım kaybına veya NAS geçişine yönelik eksiksiz paylaşım alanı kurtarma, fidye yazılım saldırılarından hızlıca kurtulmak için paylaşımı belirli bir noktaya geri alma ve günlük operasyonel geri yüklemeler için dosya seviyesinde kurtarma.

Scale-out Backup Repository

Güçlü Scale-out Backup Repository (SOBR) ile yedekleme havuzlarınızı birleştirin ve genişletin. Yedeklerinizin nereye gideceğini seçin, yedeklerinizi bir arada tutun ve güvenli bir şekilde geri yükleyin. Kurtarma ve maliyet hedeflerinize ulaşmak için Cloud Tier (Bulut Katmanı) içinde uzun süreli nesne depolamayı veya daha yüksek performanslı yerel hedefleri seçin. Hem veri güvenliği standartlarını koruyarak hem de tüm felaketlere hazır olarak 3-2-1 yedekleme kuralını hiç olmadığı kadar hızlı uygulayın. Yedeklerin oluşturuldukları anda nesne depolamada çoğaltılmasını sağlayan yeni otomatik Cloud Tier kopyalama modu, yedekleme havuzlarınız için daha hızlı ek yedekler sağlar. SOBR depolama alanı üyelerinizi mühürleyerek mevcut verilerde yeni yazmaları veya değişikleri engelleyin. Öte yandan verileriniz eskirken kurtarmaya ve saklamaya izin vermeye devam edin.

..................................

ANINDA VM KURTARMA

Verilerinizi kurtarırken veya taşırken ihtiyaç duyacağınız hıza, esnekliğe ve taşınabilirliğe erişmek için TÜM Veeam yedeklerini dakikalar içinde VMware vSphere'e anında kurtarın. 5 kata kadar daha hızlı kurtarmayla tüm veri, uygulama veya konumlar için RTO'ları karşılayın. Anında VM disk kurtarma sayesinde yalnızca devasa VM'ler için gereken tekli diskleri geri yükleyin ve kurtarma için kullanım alanınızı azaltın. Birden fazla sanal makineyi eş zamanlı olarak Anında Kurtarma, kurtarma ve geçiş işlemlerinde kesinti süresini azaltmanızı sağlar. Veeam Instant VM Recovery (Anında VM Kurtarma), yalnızca birkaç tıkla sanal makineleri doğrudan yedekten geri yüklememize olanak sağlar. BT sektöründeki herkes, felaket anında gerginliği ve kaygıyı azaltmak için kullanımı kolay bir ürüne sahip olmanın çok önemli olduğunu bilir.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Kurumsal Çözümler

Kurumsal Çözümler

KOBİ Çözümleri

KOBİ Çözümleri

TOP