SUNUCU (SERVER) SİSTEMLER

Uygulamalarınız için kullanacağınız sunucuların doğru seçilmesi, size uygun donanım bileşenleri ile donatılması, maliyet performansı, yönetilebilir olması, enerji verimliliği gibi kriterler doğrultusunda güncel teknolojiye doğru yatırım yapmanızda sizlere dürüst bir şekilde yardımcı olmak amacındayız.

Bu sebeple alımını planladığınız sunucu üzerinde ne tip uygulamalar çalıştıracağınız, ne tür hizmetler vereceğiniz, beklentileriniz ve gelecek planlamanız doğrultusunda vermiş olduğunuz bilgilerin doğru şekilde analizini yapıyor ve en uygun donanım özelliklerini belirliyoruz.

Sunucu alırken en iyisi olsun uzun süre kullanalım düşüncesi bütün özelliklerini kullanamadığınız ama paralar harcadığınız sistemlere sahip olmanızı sağlayacaktır. Halbuki gelişen teknoloji sayesinde bugün büyük bedeller ödediğiniz donanımlar kısa bir süre sonra daha uygun bedellere sahip olunabilmektedir. Bu nedenle ihtiyacınız arttığında genişlemeyi kolayca yapabileceğiniz sistem planlamanızı yapmanızda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

IBM Power Systems, Lenovo ThinkSystem, Huawei Fusion Server, HPE Rack Server, SuperMicro Rackmount Servers, Magnetar Sunucu çözümleri ile ihtiyaçlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde karşılamanızda yardımcı olmaya çalışıyoruz.  Bunların haricinde Amazon Web Service (AWS) ortaklığımız ile de anlık ihtiyaçlarınızda  size bulut çözümleri sunmaktayız.

Blade Sunucu Çözümleri, X86 Sunucu Çözümleri, Arm Sunucu Çözümleri, Hyper Converged Çözümleri, High Performance Computing Çözümleri, Sunucu İşletim Sistemi Kurulumları, Sanallaştırma, Yedekleme, FTP Server Kurulumu, Mail Server Kurulumu, Database Server Kurulumu gibi konularda sadece Ankara merkezde değil Türkiye'nin neresinde olursanız olun hemen yanınızda sizlere destek olmak için buradayız.

Sorunlarınızı daha hızlı çözebilmek için SumerMicro ve Magnetar markaları için Yetkili Servis Hizmeti vermekteyiz.

CSIT Bilişim  web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP