CSIT BİLİŞİM A.Ş.

Bireyler olarak hayatımız boyunca oluşturduğumuz temel ilke ve değerler bulunmaktadır. Tüzel bir kişilik olan CSIT Bilişim ailesi olarak bizler de ticari hayatımızda temel ilke ve değerlerimizi Şeffaflık, Dürüstlük ve Kalite olarak benimsedik.

Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli çözümler ve hizmetler sunmayı prensip haline getirdiğimizi, gece gündüz demeden Veri Merkezi, Sistem Entegrasyonu ve saha çalışmalarınızda Ankara merkezli bir firma olmamıza rağmen Türkiye’nin her bölgesinde yanınızda olacağımıza söz veriyoruz.

Zaman, Bütçe ve İnsan Kaynağınızı en güzel şekilde değerlendirmeniz için çözümler sunan, deneyimlerini paylaşmayı seven, öğrenmeye hevesli genç bir şirket olarak sizlere “saygı duyuyoruz” ve işimizi “düzgün yapıyoruz.”

Eğitime verdiğimiz önem, yeni ve güvenilir ürün arayışlarımız, test ettiğimiz ve güvendiğimiz çözümleri sizlere sunmamız; işimizi düzgün yapabilmemizi sağlayan etkenler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

CSIT Bilişim A.Ş. “Kamu kurum ve kuruluşları ile Sanayi kuruluşlarına Bilişim Teknolojileri alanında düzgün çözüm ve düzgün hizmetler sunabilmek” Misyonu ile var olmuş; 10 yıl içerisinde “Yerli Üretici” ler arasında yer alarak ülke ekonomisine katkı sağlayacak bir kuruluş olma yolunda ilerlemeyi Vizyon olarak benimsemiştir.

CSIT Bilişim  web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP