KURUMSAL BİLGİSAYARLAR

Kurumsal ürünler çalışma alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış, uzun kullanım ömrü, dayanım, sert doğa şartlarına uygunluk, güvenilirlik, işlem güçleri gibi özelliklerde son kullanıcı (tüketici) ürünlerinden üstün özelliklere sahip olmaları sebebiyle tercih edilmektedir.

Ofiste çalışanların güvenle yedeklemeler yapabildiği, bir iş istasyonu üzerinde farklı kullanıcılar oluşturarak sistemlere giriş yapabildikleri, çalışırken ısınma ve takılma problemlerinin yaşanmadığı, işlerinizi hızlıca halledebileceğiniz ürün gruplarıdır.

Kurumsal ürünlerde Masaüstü Bilgisayar ve Masaüstü İş İstasyonları bulunduğu gibi her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz Dizüstü Bilgisayar ve Dizüstü İş İstasyonları da bulunmaktadır.

ihtiyaçlarınız doğrultusunda Lenovo, HP, Dell kurumsal çözümlerinde kurum ve kuruluşlara destek vermekteyiz.

CSIT Bilişim  web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP