IP KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Başlangıçta bize de kameralar ile bir ilgimiz yok olamaz gibi gelmişti. Fakat gördük ki depolama üniteleri ve ağ yapısı IP kameralar için çok önemli hesaplamalar ve planlamalar gerektiriyor.  Bizim de uzmanlık alanımız Depolama Üniteleri ve Ağ sistemleri.  Bugüne kadar kurduğumuz sistemler görüntü kaybına tahammül edilemeyen güvenliğin üst düzey olduğu yerlerde çalışmaktadır. Buralarda sistemlerin problemsiz bir şekilde çalışmalarının sebebi öncesinde yapılan planlamalar yani ön çalışmalardır.

Kayıt yapmak istediğiniz görüntü kriterleri baz alınarak ne tip IP kamera kullanacağınızı, kameralardan gelecek görüntülerin ne kadar süre kayıt tutması isteğinize göre Depolama Sistemi planlamasını yapıyoruz. Sisteminizde kullanılacak cihazların bant genişlikleri dikkate alınarak ağ topolojisi çıkartılarak gerek duyulan Ağ Cihazları planlanmaktadır. Düzgün izleme yapılabilmesi için izleme odası tasarımları ve yapım işleri konularında da sizlere destek olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Termal Kameralar, Lazer PTZ Kameralar, Box, Dome ve Bullet Kameralar ile sizlere en uygun güvenlik önlemlerinin sağlanması için Axis, Bosch, Hikvision, Dahua markaları ile iş birlikteliği yapmaktayız.

AxxonNext VMS yazılımı ile hem kayıtlarınız güvenli ve sürekli olarak yapılabilmektedir. Arşiv kayıtlarınıza hızlıca erişim ve canlı izleme kolaylıkları sunmaktadır. ilerleyen süreçlerde sisteminizin kolayca genişlemesini sağlamaktadır.

IP Tabanlı Kameralar ile oluşturacağınız Güvenlik Sistemlerine en uygun şartlarda sahip olmanız için gerekli desteği vermeye hazırız.

CSIT Bilişim  web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP