DEPOLAMA (STORAGE) SİSTEMLERİ

      Neredeyse her türlü bilgi ve belgenin dijital olarak saklanıldığı günümüzde depolama alanları oldukça önem arz etmeye başlamızdır. eskiden sunucuların üzerine taktığımız ilave diskler ile bu işleri çözmeye çalışırken artık hem performans hem kapasite anlamında fazlasına ihtiyaç duymaktayız.

Depolamayı ve kullanmayı düşündüğünüz verinizin tipine ve  kullanım amacına bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz sistemler de değişim göstermektedir. Sistemler içerisinde kullanılacak disk yapısı, yedekli kontrol ünitesi, genişleme kapasitesi, ön bellek miktarı, sistemin mimarisi ve benzeri konularda sizlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak en doğru sisteme en uygun bedeller ile sahip olabilmeniz için yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

    Doğrudan Bağlı (DAS) Depolama Sistemleri, Ağa Bağlı (NAS) Depolama Sistemleri,  Depolama Alan (SAN) Ağına Bağlı Depolama Sistemleri gibi geleneksel mimariler veya Nesne Tabanlı (Obje) Depolama Sistemleri arasında hangi veri depolama türüne ihtiyacınız var ise birlikte karar vererek, gerekli tasarımı sizlere sunuyor, sistemlerin kurulumlarını ve devreye alınmasını yapıyor ve sizlere ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda oluyoruz. 

IBM Storwize, Huawei OceanStor, HPE Nimble, SuperMicro Storages, QNAP Systems ürünleri ile sizlere en uygun sistemi sunmayı hedefliyoruz.

CSIT Bilişim  web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP