BAKIM ONARIM HİZMETLERİ

 TSE-HYB ile belgelendirilmiş Teknik Servisimiz ve işin ehli CSIT ailesi ile bu bakım-onarım problemlerinizi ortadan kaldırmak çok basit.

Vermiş olduğumuz hizmetlerin kaliteli olması için çalışanlarımızın eğitimine önem veriyoruz. Bu sayede güncel teknolojiyi yakından takip etme fırsatını da yakalamış oluyoruz.  

Donanım Bakım & Onarım Hizmetleri :

Sunucu, Storage, Kişisel Bilgisayar, Çevre Birimleri ve UPS Kesintisiz Güç Kaynaklarınız için sözleşme kapsamında parça dahil veya hariç olarak, yerinde servis ve periyordik bakım hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Bunların haricinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda geniş kapsamlı hizmetlerde sunmaktayız. 

Yazılım Bakım & Onarım Hizmetleri : 

Sunucu İşletim Sistemleri, Database, Yedekleme Yazılımları, Sanallaştırma Yazılımları, Güvenlik Yazılımları özelinde güncelleme, yeni kurulum, taşıma işlemlerinizde uzman personeller ile risklerinizi en aza indirmenizi ve sistemlerinizin stabil bir şekilde çalışmalarını sağlamaktayız. Dilerseniz uzaktan destek, yerinde destek, sürekli personel desteği opsiyonlarımızda mevcuttur. 

  •  

CSIT Bilişim  web sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun içerik taşımaktadır. Yayınlanan fotoğraflar, kaynak gösterilse dahi başka sayfalarda sergilenemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

TOP