loading
Depolama

Veri çeşitliliği ve dağıtım hız kazanmaya devam ettikçe, bilim ve teknoloji çağı depolama sistemlerinden daha fazlasını talep ediyor. Geçmişte sadece sunuculara eklemlenen ilave depolama alanlarıyla sağlanan çözümler artık yetersiz kalıyor ve hızlı, esnek, sürekliliği olan hizmet sunmak isteyen şirketler, daha büyük ve doğru inşa edilmiş depolama alanlarına ihtiyaç duyuyor. Durum böyle olunca, verilerin katlanarak büyümesinden, sürekli karşılaşılan siber risklere kadar geleceğe hazır bir depolama deneyimi sağlamak, hiç olmadığı kadar önem kazanıyor.

Ancak depolayarak ihtiyaç duyduğunuzda kullanmayı düşündüğünüz verinin tipi, kullanım amacı gibi faktörler ihtiyaç duyduğunuz sistemin değişiklik göstermesine neden olacaktır. Sistem içinde kullanılacak diskin yapısından, yedekli kontrol ünitesine, genişleme kapasitesinden, ön bellek miktarına kadar birçok faktörü etkileyen bu yapıya sistem mimarisi denmektedir.

CSIT olarak, değerli müşterilerimizin mevcut durumdaki ve şirketlerinin gelecek perspektiflerini karşılayacak, ihtiyaca uygun çözümler üretmek için daha önce üstlendiğimiz onlarca başarılı projeden edindiğimiz deneyimi kullanarak sistem mimarinizi en uygun maliyetle oluşturuyoruz.

IBM Storwize, Huawei OceanStor, HPE Nimble, SuperMicro Storages, QNAP Systems gibi sektöründe lider üreticilerle çalışarak;

  • Doğrudan Bağlı (DAS) Depolama Sistemleri,
  • Ağa Bağlı (NAS) Depolama Sistemleri,
  • Depolama Alan (SAN) Ağına Bağlı Depolama Sistemleri

gibi geleneksel mimarilerin yanı sıra Nesne Tabanlı (Obje) Depolama Sistemleri gibi seçenekler arasından şirketinize en uygun sistem mimarisi tasarımını oluşturuyor, kurulumlarını gerçekleştiriyor, devreye alıyoruz.

Tüm depolama ihtiyaçlarınızda, Türkiye’nin her yerinde ve her an ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Güvenilir Çözüm Ortağınız