loading
Ağ Sistemleri

Ağ Teknolojileri, iletişimden verinin işlenmesine, bilginin erişilmesinden, hızlı ve güvenli paylaşılmasına kadar birçok unsurdan dolayı bilgi teknolojileri açısından en önemli alanlardan biri haline geldi. Hem dağınık mimari yapıda çalışan uygulamalar için hem de bu hizmetlerden faydalanan kullanıcılar için etkin ağ yönetimi olmazsa olmaz bir faktör olarak kabul edilir. Gelişen teknoloji ile büyüyen ve karmaşıklaşan veri merkezlerinde güvenlik ve performanstan ödün vermeden hizmet alabilmek ise ancak iyi planlanmış bir ağ teknolojisi ile mümkündür.

Erişilebilir ve işlenebilir bilginin değer ürettiği gerçeğinden hareketle, bilgiye erişimin sürekliliğini kesintisiz olarak sağlamak verimliliği artırmanın önkoşuludur. Bu performans ve verimlilik artışı da bilişim teknolojileri ağınızın bunu destekleyecek ölçüde esnek ve yönetilebilir olmasını gerektirir. Elbette ağ sistemlerinizin performansının yanı sıra bu sistemlerin iç ve dış güvenliğini sağlamak da en az sistemlerin kendisi kadar önemlidir.

CSIT olarak, hangi büyüklükte bir şirket olursanız olun; güvenli, verimli, kesintisiz, kolayca yönetilebilen ve ihtiyaç halinde sorunsuzca genişleyebilen ağ sistemlerinizi projelendirmek, kurmak, devreye almak ve işletmek için tüm deneyimimizi sizlere sunuyoruz. Şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik bir ağ altyapısı ve topolojisi oluştururken, çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.

Ağ Sistemleri ile ilgili sizlere sunduğumuz hizmetler:

  • Geniş Alan Ağ Çözümleri (WAN)
  • Yerel Alan Ağ Çözümleri (LAN)
  • Kablosuz Alan Ağ Çözümleri (WLAN)
  • Yapısal Kablolama Çözümleri
  • Point to Point Kablosuz Aktarım
  • Ağ Yönetimi, İzleme ve Güvenlik Yazılımları

Huawei, Aruba, H3C, Cisco, D-link, Ruji, Mimosa, Ubiquiti ürün gamlarını kullanarak, projelendirme, kurulum, devreye alma, işletme ve sistem yönetimi eğitimlerine kadar birçok alanda sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra,

Sertifikalı uzman kadromuzla Huawei CSP Partner, H3C TSE Yetkili Servisi, D-link TSE Yetkili Servisi olarak da değerli müşterilerimizin zor zamanlarında Türkiye’nin her yerinde ve ihtiyaç duyduğunuz her an teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Güvenilir Çözüm Ortağınız