loading
Bakım Onarım Hizmetleri

Donanım Destek Hizmetleri

Teknoloji ve bilişim çağında müşterilerine en iyi ürün ve hizmetleri sunmak isteyen şirketler, bilişim teknolojilerinin şirketlerine kattığı artı değeri, verimliliği ve esnekliği her geçen gün daha fazla hissediyor ve bu teknolojileri etkin kullanmak için yatırımlarını artırıyor.

Bunca yatırımın yapıldığı ve her geçen gün hem bireysel hem kurumsal anlamda bağımlılığın arttığı bu sektörde doğal olarak hizmetlerin sürekli ve kesintisiz sürdürülmesine yönelik beklentiler de artıyor. Diğer yandan bilişim teknolojilerinin kullanımı hala önemli bir maliyet kalemi olarak karşımıza çıkıyor. Kârlılıklarını artırarak büyüyebilmek için emek veren şirketler, bu alanda doğru çözüm ortaklarıyla çalışmadıklarında bilişim teknolojileri olağanüstü ve sürekliliği karşılanamaz bir lükse dönüşüyor.

CSIT olarak, tam da bu noktada değerli müşterilerinin mevcut durumdaki ve şirketlerinin gelecek perspektiflerini karşılayacak, ihtiyaca uygun çözümler sunuyoruz. TSE-HYB ile belgelendirilmiş, düzenli teknik eğitimlerle desteklenen teknik servis çalışanlarımızla kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatlı, esnek çözümler sunmak için Türkiye’nin her yerinde ve her zaman yanınızdayız.

Sunucu, Storage, Kişisel Bilgisayar, Çevre Birimleri ve UPS Kesintisiz Güç Kaynaklarınız için, parça dahil veya hariç olarak, yerinde servis ve periyodik bakım hizmetlerini sizlere büyük bir özen ve kalite garantisiyle sunuyoruz.

Yazılım Destek Hizmetleri

CSIT olarak, müşterilerimizin, sunucu işletim sistemleri, database, yedekleme yazılımları, sanallaştırma yazılımları, güvenlik yazılımları özelinde güncelleme, yeni kurulum, taşıma kullanmakta oldukları işletim sistemi ve diğer yazılımlarına yönelik, problem giderimi ve yapılandırma gibi ikinci seviye destek ihtiyaçlarını, uzun geri dönüş sürelerini beklemek zorunda kalmadan, hızlı ve efektif bir şekilde karşılıyoruz. Dilerseniz uzaktan destek, yerinde destek, sürekli personel desteği gibi servis opsiyonlarımızla size, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik kapsayıcı destek paketleri sunuyoruz.

Güvenilir Çözüm Ortağınız