loading
IP Kamera Güvenlik

Kurulduğumuz 2016 yılından bu yana imza attığımız başarılı projelerin çoğunda kurduğumuz sistemlerin görüntü kaybına tahammülün olmadığı, üst düzey güvenlik gerektiren alanlarda yer alıyor. Tam da bu nedenle, değerli müşterilerimize kaliteli ve tam hizmet sağlayabilmek için yürüttüğümüz IP Kamera sistemleri çalışmalarımızda dünya standartlarında ürünleriyle öne çıkan Axis, Bosch, Hikvision, Dahua markalarının Termal Kamera, Lazer PTZ Kamera, Box, Dome ve Bullet Kamera gibi ürün gamlarıyla hizmet veriyoruz.

Genel olarak üzerinde yer alan sensörleri kullanarak görüntüyü yakalayan ve bu görüntüleri dijital veriye çevirmek suretiyle ağ (Network) yardımı ile yetki verilmiş kullanıcılara ileten görüntüleme sistemleri olarak özetlenebilecek IP Kamera sistemleri görüntüleri aktarmak için ağ bağlantısından başka bir şey gerektirmez ve kendi IP adresine sahip olan bağımsız bir birimlerdir. Görüntüler ister bilgisayarlar, ister cep telefonları ile dünyanın dört bir yanından internet üzerinden izlenebilir. Ağ bağlantısından başka bir donanım gerektirmeyen çok yönlü güvenlik çözümlerinin başında gelen IP kameralar kurulumu kolay, gece veya düşük ışık koşullarında canlı videolar yakalayabilen, gerektiği takdirde yeniden konumlandırılabilen önemli güvenlik bileşenleridir.

CSIT olarak, kayıt yapmak istediğiniz görüntü kriterlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirliyor, ne tip bir IP kameraya ihtiyaç duyduğunuz, gelen görüntülerin ne kadar süreyle kayıt altında tutulmasını istediğiniz vb. gibi kriterlere uygun depolama sistemi planlamanızı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, sisteminizde kullanılacak cihazların bant genişliklerini dikkate alarak, ağ topolojisini çıkartıyor, gerek duyulan Ağ Cihazlarını planlıyoruz. İzleme odalarınızın tasarım ve yapım işlerinde de değerli müşterilerimize kaliteli ve sürdürülebilir hizmet sunuyoruz.

AxxonNext VMS yazılımı ile, IP Kamera sistemi kayıtlarınızın güvenli ve kesintisiz biçimde sürdürülmesini, canlı izlenmesini, arşiv kayıtlarına güvenle, hızla ve sürekli erişim sağlanması ve ihtiyaç duyulması halinde isteminizin kolayca genişlemesini garanti altına alıyoruz.

Güvenilir Çözüm Ortağınız