loading
Hakkımızda

Sektöründe lider çözüm ortaklarımızla, sistem entegrasyonundan, veri merkezi kurulumuna; güvenlik duvarı uygulamalarından, bakım ve onarıma kadar tüm ürün ve hizmet çözümlerinde global standartları ülkemizin önde gelen kuruluşlarına, sunmak üzere 2016 yılında kurulduk.

Şeffaflık ve kaliteyi temel değerleri olarak benimsiyor, Başkent’ten tüm Türkiye’ye ulaşan hizmet ağımızla müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda akılcı ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Profesyonel başarınızı garanti altına almak ve sürekli gelişen sektörün altın standartlarını size sunmak için durmadan çalışırken, genç ve dinamik bir şirket olmanın avantajlarını ve lider markalarla çözüm ortaklığı yürütmenin gururunu yaşıyoruz.

Dinamik yapımız ve eğitime verdiğimiz önem sayesinde kısa sürede “Yılın En Hızlı Büyüyen IBM Çözüm Ortağı” olmayı, Veeam Yedekleme Yazılımlarının “Platinium iş ortağı olmayı” ve ülkemizin en önde gelen kuruluşlarından %100 olumlu dönüşler almayı başardık.

Başarınızı sürdürmeniz için bilişim ihtiyaçlarınızı bir sorun olmaktan çıkartıyor, en yeni, en kaliteli ürün ve hizmetleri uygun maliyetlerle sunarak; zaman, bütçe ve insan kaynağınızı en verimli şekilde kullanmanıza destek oluyoruz.

Kurulduğu günden bu yana, onlarca büyük projeye imza atan şirketimiz, kararlı bir şekilde yürüttüğü sürekli kurumsal gelişim çalışmaları sayesinde eğitimin önemini tüm kademelerinde hissediyor ve sektörün değişimine hiç zaman kaybetmeden ayak uyduruyor. Ticaretin temel etik değerlerinin başında “GÜVEN” duygusunun geldiğine inandığımız ve en kaliteli ürün ve hizmetleri, en uygun maliyetle sunma çabası içinde olduğumuz için test etmediğimiz, kalitesinden ve etkinliğinden emin olmadığımız hiçbir ürün ya da hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmuyoruz.

100 yıldır, bölgesinin ve Dünya’nın parlayan yıldızı olan “Ülkemizin kamu ve özel sektörde önde gelen kurum ve kuruluşlarına bilişim teknolojileri alanında doğru çözümler ve güvenilir hizmet sunabilmek” misyonuyla çıktığımız bu yolda; “10 yıl içinde, yerli teknoloji üreticileri arasında yer alarak, ülkemizin ekonomisine katkı sağlayacak bir kuruluş konumunda olmak” vizyonumuzu gerçekleştirmek konusunda ilk günkü azim ve kararlılıktayız.

Güvenilir Çözüm Ortağınız